АНОНС!

 

Читайте в наступному – десятому випуску
«Землевпорядного вісника»:

 

 • «Землеустрій та оцінка земель в Україні: на часі системна дерегуляція»
  В актуальній статті доктора економічних наук Андрія Мартина та кандидата технічних наук Сергія Кубаха обґрунтовано напрями законодавчого врегулювання уніфікації та спрощення процедури складання документації із землеустрою та оцінки земель, прискорення виконання робіт із землеустрою та землеоціночних робіт, посилення гарантів прав замовників землевпорядних, землеоціночних та топографо-геодезичних робіт, кардинального зменшення корупційних ризиків під час регулювання земельних відносин.

 

 • Вже другий рік поспіль на факультеті землевпорядкування Національного університету біоресурсів і природокористування щомісячно проходять семінари з актуальних питань земельних відносин. Новий цикл цих важливих для державних органів, наукової  і громадської спільноти заходів відкрив науково-практичний семінар «Проблеми землекористування Збройних сил України». Про які саме проблеми йшлося за круглим столом –  у матеріалі нашого кореспондента під заголовком «Землі оборони: як здолати бюрократичну облогу?»

 

 • Лісівників на Тернопільщині загнали у глухий кут: держава не виділяє коштів, а місцеві ради не дають земель. Про це у матеріалі — «Де шуміти дібровам?»

 

 • Про землі загального користування та можливість розміщення на цих землях об’єктів різного призначення – у статті Алли Кальніченко під рубрикою «Закон і практика».

 

 • Як оформити землю під об’єктами комунальної власності ?
 • Як приватизувати земельну ділянку, якщо її фактична площа більша за зазначену 
  в раніше прийнятому рішенні про її надання?
 • Як повернути землю у комунальну власність?
  Відповіді на ці та інші запитання — під рубриками «Запитували —відповідаємо»,  «Аналізуємо ситуацію», «Поради радам».