Свіжий номер

З повним текстом статей
можна ознайомитися в журналі

У НОМЕРІ

 

Цей випуск журналу, який щойно побачив світ, хоч і датований минулим роком, містить актуальні на сьогодні матеріали. В Україні війна, але ринок сільськогосподарських земель не призупинився – її не продають лише у  Криму, Донецькій та Херсонській областях. Про кількість проданих гектарів, ціну гектара йдеться в огляді продажів за два останніх місяці – серпень і вересень 2023 року у співставленні з попередніми періодами минулих років.

 Як справедливість розправляє крила – під цією рубрикою, подається матеріал «Алла МУЗИКАНТОВА, інженер-землевпорядник, оспорює наказ Держгеокадастру. Відомство пручається і зазнає фіаско. Але протидія триває. Набирає нових відтінків».  

Відповіді на важливі та злободенні проблеми читачі журналу знайдуть, наприклад, в таких публікаціях «Як у суді стати на стороні місцевої ради третьою особою без самостійних вимог?», «Наявність в онука бабусиного сертифіката про право на земельну ділянку (пай) не означає, що він може її прийняти у спадщину».

На прохання читачки друкуємо матеріал про Олександра ПЕТРИЧЕНКА, психоенергосуггестолога вищої категорії, по народному – цілителя.

Журнал містить чимало іншої корисної інформації для фахівців землеустрою.